8 Temmuz 2020 13:12

Aktüel Medya, Şile’de yayın hayatına başladı!

Aktüel Medya Grubu bünyesindeki Şile Aktüel Haber, haber sitesi ve ilk gazetesi ile yayın hayatına başladı.

Aktüel Medya, Şile’de yayın hayatına başladı!

29 Mayıs 2020 tarihinde kurulan ve ilk haberini bu anlamlı tarihte paylaşan Şile Aktüel Haber, aynı zamanda ilk gazetesi ile de ilçede geniş kesimlere ulaştı.

Şile’nin sesi gür çıkacak sloganı ile yayın hayatına başlayan Şile Aktüel Gazetesi, 5.000 adet baskı ile çıktı. Gazeteler, Şile ve Ağva başta olmak üzere cadde cadde, sokak sokak, esnaf esnaf ve kamu kurumları başta olmak üzere birçok noktaya ulaştırıldı.

Protokol ziyaretlerine başladıklarını belirten Şile Aktüel Gazetesi’nin genç imtiyaz sahibi Mücahit AK, “İstanbul Aktüel(Aktüelist) ve Beykoz Aktüel’den sonra Şile Aktüel’i de medya grubumuz bünyesinde kurduk. İstanbul’un Karadeniz sahili olan aynı zamanda turizm ilçemiz Şile’nin hak ettiği değere kavuşması için gerekli tanıtım çalışmalarımızı yapacağız” dedi.

Şile’nin sesinin gür çıkacağını belirten Ak, “Şile’ye değer katmasını umduğumuz Şile Aktüel’in ilçemize ve bölgemize hayırlar getirmesini diliyorum. İstanbul’un farklı ilçelerinde de yürüyüşümüze hızla devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.