10 Ocak 2022 15:18

Ali Babacan Ataşehir’e 7’den 70’e dokundu!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ataşehir’de parti binası açılışını gerçekleştirdi, bir takım görüşmeler yaptı.

Ali Babacan Ataşehir’e 7’den 70’e dokundu!

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Ataşehir İlçe Başkanlığı hizmet binasının açılını gerçekleştirmek üzere Ataşehir’e geldi.

DEVA Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı binasının açılışına DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Genel Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul İl Başkanı Erhan Erol ve İl Yöneticileri, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, Belediye Meclis Başkanvekili Kudret Arslan, DEVA Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Barış Yılmazkaya ve ilçe yönetimi ile DEVA Partililer katıldı.

Parti binasının açılışını yapmadan önce DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, açılış konuşması yaptı. Babacan, konuşmasının ardından ilçe başkanlığına çıkarak İlçe Başkanı Barış Yılmazkaya’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Babacan, İlçe Başkanı Barış Yılmazkaya’dan bilgi aldıktan açılışa katılan basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Babacan ile İlgezdi ikilisi bir süre sohbet etti. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, sosyal medya hesabından konuyla ilgili şu paylaşımda bulundu: “DEVA Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı’nın açılışında DEVA Partisi Genel Başkanı Sayın Ali Babacan ile bir araya geldik. Demokrasinin temellerinden biri olan diyalog anlayışından vazgeçmeyecek, ülkemizin ortak sorunlarına birlikte çözümler üreteceğiz.”

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, sonrasında Ataşehir’de bulunan 17 muhtarla buluştu. Sohbet havasında gerçekleşen toplantı soru cevap şeklinde ilerledi. Muhtarlar Babacan’a sorunlarını aktardılar.

Resim

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Erhan Erol ise konu hakkında sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Erol paylaşımında, “Genel Başkanımız Ali Babacan’la birlikte Ataşehir’de muhtarlarımızla sıcak bir ortamda sohbet gerçekleştirdik. Mahallelerimizin sesi muhtarlarımızın dertlerini dinleyip DEVA’nın çözümlerini anlattık” dedi.

Resim

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, muhtarlarla görüşmesinin ardından Ataşehir’in Z kuşağı olan gençlikle bir araya geldi. Gençlik Çalışmaları Başkanı Çağla Çelikkeser öncülüğünde gençlerle sohbet eden Genel Başkan Ali Babacan, daha sonrasında Ataşehir esnafıyla ve Ataşehirlilerle de bir araya geldi.