12 Kasım 2021 13:36

Ataşehir Belediyesi’nde neler oluyor? Tüm suçlu onlar mı?

Ataşehir Belediyesi’nde sular durulmuyor. Başkan İlgezdi’nin refklesleri Belediyeye güç kattı mı?

Ataşehir Belediyesi’nde neler oluyor? Tüm suçlu onlar mı?

AK Parti’de ve CHP’de 3 dönem Belediye Başkanlığı yapan kenara çektirilir ve yerine heyecanı yüksek genç bir isim değerlendirilirdi. Peki aynı durum Ataşehir’de de olacak mı?

Tüm suçlu Başkan Yardımcıları, Müdürler ve personel mi?

Son dönemde Ataşehir’de en çok konuşulan konulardan birisi Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin halktan uzaklaşmış olması, başkana ulaşmanın mümkün olmaması ve Ataşehir’in mahallelerinin ziyaret edilmemesi olarak sokaklarda dile getiriliyor. İşleri toparlamaya çalışan Başkan Battal İlgezdi, atılan yanlış adımlar ve yanlış kişilerle kendi personelini de küstürme noktasına geldi. Peki Belediyede tüm suçlu Başkan Yardımcıları, Müdürler ve personeller mi?

Yanlışlara kim müdahale edecek? 

Sokağın tabanından siyasete başlayan ve atmış olduğu doğru adımlar sayesinde uzun süre siyasette varolan Başkan Battal İlgezdi için kırmızı alarm zilleri çalıyor. Uzun yıllar Ataşehir’e hizmet eden, eşi Gamze Akkuş İlgezdi ön seçimde aday olduğunda Anadolu yakasının tamamında görüşmeler gerçekleştiren, belkide hiç sevmediği insanlarla siyaseten diyalog kurmak zorunda kalan Başkan Battal İlgezdi’nin sürmediği sefayı Özel Kalem Müdürü Kamil Yavuz mu sürüyor?

Başkana yakınlığından dolayı Belediyedeki tüm müdürleri kendi personeli gibi gördüğü iddia edilen Kamil Yavuz, hem kendisine hemde kuruma zarar vermeye devam ediyor.

Ataşehir halkı ise soruyor: Başkan Battal İlgezdi yılların emeğine rağmen kılıcı alıp kesmezken, Özel Kalem Müdürü hangi hakla partiye, kuruma ve başkana zarar vermektedir?

Başkan Battal İlgezdi’ye açık çağrımız!

CHP’de uzun yıllar siyaset yapan, demokrasiyi seçimlerden ve parti içi kongrelerden iyi bilen Başkan Battal İlgezdi’nin eşi Gamze Akkuş İlgezdi’de  CHP’lilerin teveccühü ve demokratik yöntemlerle Milletvekili seçilmişti. Başkan İlgezdi’ye açık çağrı yapıyoruz: Aynı demokrasiyi Ataşehir Belediyesi’nde de uygulayın. Kapalı bir ortamda, kapalı zarf usulü en sevilmeyen Başkan Yardımcısını, en sevilmeyen Müdürü, Müdürlere ve personellere sorun. Kurum çalışanlarınıza güvenip gerekli adımı atarsanız, kurum içinde Müdürlere ve personellere ayrı bir heyecan gelir, karşılıklı saygı sevgi üst seviyeye çıkar. Kimse kişisel kavgasını Belediyeye alet edemez. Eğer personellerinize güvenmiyorsanız bu önerimizi gerçekleştirmeyin ve Kamil Yavuz’un mobbinglerini görmezden gelerek personellerinizi küstürebilirsiniz.