3 Şubat 2022 15:12

Ataşehir gençliği dün gece ne yaptı?

Ataşehir’de bir grup gencin yaptığı faaliyet ilçe genelinde takdirle karşılandı.

Ataşehir gençliği dün gece ne yaptı?

Birçok kişinin uyuduğu saatlerde sahaya çıkan CHP Ataşehir Gençlik Kolları, ilçede soğuk havada çalışmak zorunda kalan işçileri ve vatandaşları ziyaret etti.

Mahalle mahalle gezen, otobüs duraklarından hale, petrol ofislerinden kuryelere, taksi merkezlerinden yolda bulunan vatandaşlara kadar herkese ulaşan Ataşehir gençliği, gecenin soğuğunda sıcak çorba ikramında bulundu.

Sokak hayvanlarınıda ihmal etmeyen Ataşehir gençliği, çevreye mamalar ve su kapları bıraktılar.

Sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan CHP Ataşehir Gençlik Örgütü, “CHP Ataşehir Gençlik Örgütü olarak, soğuk havaya rağmen çalışmak zorunda kalan benzin istasyonu çalışanından, hal emekçilerine, taksi şoförlerine, motokuryelere ve kağıt toplayıcılarına sıcak çorba ikramında bulunduk. Bu havalarda onların içini bir nebze ısıtıp, yalnız olmadıklarını hatırlattık” cümleleri kullanıldı.

Konu ile ilgili ulaştığımız ve tebrik ettiğimiz CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı Erdi Açıkgül faaliyetlerinin hız kesmeden devam edeceğini vurguladı. Başkan Erdi Açıkgül, “Bizler faaliyetlerimize farklı farklı kulvarlarda devam edeceğiz. Vatandaşlarımıza dokunuyoruz, sohbet ediyor ve dertleşiyoruz. Siyasi bir amaç ve oy kaygısıyla bunları yapmıyoruz. Önemli olanın yüreklere dokunmak, gönüllerde hoş bir seda bırakabilmek olduğunu biliyoruz. Dertleşmediğin birey, dokunmadığın yürek senin değildir. Bize oy versinler vermesinler bizler Ataşehir’de bütün gönülleri kazanmaya talibiz” ifadelerini kullandı.