8 Şubat 2022 18:45

Ataşehir siyasetinde nezaket var!

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mert Kar önderliğinde, Ataşehir’de 6 siyasi partinin ilçe başkanlarıyla kahvaltılı bir program gerçekleşti. 

Ataşehir siyasetinde nezaket var!

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı’nda gerçekleşen programa İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mert Kar, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, DEVA Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Barış Yılmazkaya, Gelecek Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Onur Sönmez, Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanı Metin Bayraktar ve Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Hamit Bölükbaşı katıldı.

Ataşehir’in sorunları ortak gündem oldu

Ataşehir’de İYİ Parti öncülüğünde Türkiye’deki 6 siyasi partinin ilçe başkanları bir araya geldi. İYİ Parti, CHP, DEVA Partisi, Gelecek Partisi, Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin İlçe Başkanları Ataşehir’de buluştu. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, Türkiye’deki genel siyaset, ülkenin sorunları ve Ataşehir’in meseleleri ele alındı.

Toplantı konusunda bilgiler veren İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mert Kar, “Ülkemiz zor günlerden geçerken herkes gibi biz siyasi partilerin ilçe başkanları da elini taşın altına koymalı. Biz düşman değil, ülkemizi daha iyi yönetebileceğini ve bu doğrultuda siyaset yapan partileriz. Hepimizin ortak amacı daha iyi bir Ataşehir ve Türkiye. Bu düşüncelerle bir araya geldik. Toplantıya icabet eden değerli ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.