7 Ağustos 2022 11:08

Ataşehir’de Battal İlgezdi olmadan işler çözülmüyor!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin yokluğu ilçede zaafiyete yol açıyor.

Ataşehir’de Battal İlgezdi olmadan işler çözülmüyor!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye ulaşabilen herkes sorunlarını bir bir çözüyor. Yoğun ve stresli temponun arasında şehir dışına dinlenmeye çıkan Başkan İlgezdi ise bu esnada çoğu telefonlara cevap vermeyerek; zamanını ailesine ve çocuğuna harcıyor haklı olarak.

Battal İlgezdi’nin yokluğunda ise ne yazık ki işler birbirine giriyor, çıkılmaz noktalara yeni sayfalar açılıyor. Belki de Başkan izne çıktığında 3 gün içinde 20 bin kişinin, 30 bin kişinin başkanın izinde olduğunu bildiği başka bir ilçe örneği yoktur. Başkan izne çıktığında ilçede ümitsizlik oluşuyor, dönüş gününe geri sayım başlıyor. Sebebi ise Başkanın üstüne düşmediği, dokunmadığı konularda bazı Başkan Yardımcıları ve Müdürler işleri ağırdan alıyor.

Battal İlgezdi’nin oyu artıyor, Ataşehir Belediyesi’nden memnuniyet düşüyor!

Ataşehir’de 2019 yılından bu yıla geçen süreçte Başkan Battal İlgezdi’nin anketlere yansıyan oylarında artış var.   “Bugün seçim olsa Ataşehir’de aynı adaylardan hangisine oy verirsiniz” sorusu soruluyor. Edinilen bilgilere göre Başkan Battal İlgezdi’nin oyu %4.72 arttı. Ataşehir Belediyesi’nden memnuniyet ise %2.33 düştü.

Ataşehir’de yıllardır aynı isimlerin olması, genç ve liyakatli isimlerin önünün açılmaması, kadınların yönetim mekanizmasında olamaması, personelde ciddi bir huzursuzluk olması, Başkanın müdahil olmadığı işlerin çözülmemesi, genç ve önü açık isimlerin önünün kesilmeye çalışılması, Başkana bağlı olan müdürlerin başkan dışındaki etkilerle devre dışı bırakılmaya çalışılması gibi birçok sebep Belediyede huzursuzluğa yol açıyor.

Başkan Battal İlgezdi’nin Pazartesi günü (Yarın) sahalara döneceği, sorunları bir bir çözeceği ve radikal adımlar atacağı ifade ediliyor.

Etiketler: