21 Ocak 2021 15:21

Ataşehir’de çalmadık kapı bırakmamaya kararlılar!

CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanlığı Ataşehir’de kapı kapı gezerek komşularının sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

Ataşehir’de çalmadık kapı bırakmamaya kararlılar!

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın öncülüğünde farklı birimlerle ayrı ayrı çalışmalar yürüten İlçe Başkanlığı, sosyal yardım ve hemşeri ziyaretlerinde adeta seferberlik ilan etti. Seval Düzenli Başkanlığında ki Kadın Kolları Başkanlığı, Ataşehir’in 17 Mahallesinde hummalı çalışmalara imza atıyor.

Derdini dinlemedikleri bir tane vatandaş kalmayıncaya kadar…

Komşuluğun edebiyatını yapan değil sahada gerekliliğini yapan Ataşehir Kadın Kolları Başkanlığı’na, CHP İstanbul İl Kadın Kolu Başkanı Yeşim Ağırman ve İl Yöneticisi Ferda Altıntaş eşlik etti. Yenisahra Mahallesi’nde kapı kapı gezen CHP’li kadınlar, vatandaşların dertlerini dinledi çözümler üretti.

Seçim mi var sorusuna öyle bir cevap verdi ki…

İl Kadın Kolu Başkanı Yeşim Ağırman, ”Nerede ihtiyaç sahibi bir komşumuz varsa orada olmaya gayret göstereceğiz” ifadelerini kullanırken CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli, ‘’Kapı kapı geziyorsunuz. Seçim mi var?’’ sorusuna ilginç bir cevap verdi. Başkan Düzenli, ‘’Siyasetin derdi seçim, vatandaşın derdi geçim olduğu müddetçe bir adım ileriye dahi gitmemiz söz konusu değildir. Bizler hemşerilerimizi, komşularımızı seçimden seçime hatırlamıyoruz. Her zaman gücümüz yettiğince yanlarındayız. Siyaset için seçim yok belki ama vatandaşlarımızın geçim derdi var’’ dedi.

‘’Siyasi amaçla değil insani düşüncelerle çalışıyoruz’’

Yapmış oldukları çalışmaların insani bir görev olduğunu belirten Başkan Düzenli, ‘’Bizler 17 Mahallemizde tüm örgütümüzle birlikte sahadayız. Maddi manevi yüreğimizle ortadayız. Yapmış olduğumuz dayanışmayı sürdürmeye devam ediyoruz. Siyasi amaçla değil insanı düşüncelerle çalışıyoruz’’ dedi.

Desteklerini esirgemeyen CHP İlçe Başkanı Celal Yalçın ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye de teşekkür eden Düzenli, ”Biz kocaman bir aileyiz” ifadelerini kullandı.