19 Kasım 2021 13:13

Ataşehir’de iki kardeşi ayıran kaza

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde D-100 Karayolu yan yolda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil otobüs durağına daldı. Durakta bekleyen iki kardeşten biri hayatını kaybederken, diğer kardeş ve otomobil sürücüsü yaralandı.

Ataşehir’de iki kardeşi ayıran kaza

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde D-100 Karayolu yan yolda sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil otobüs durağına daldı. Durakta bekleyen iki kardeşten Fikret Ağırman hayatını kaybederken, diğeri Mehmet Selim Ağırman ve otomobil sürücüsü yaralandı. Kazanın boyutu gün ağarınca ortaya çıktı.

Kaza, saat 05.40 sıralarında D-100 Karayolu yan yolda Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin önünde meydana geldi. Kadıköy istikametine giden Gürkan Kuşak’ın kullandığı 34 BIR 183 plakalı otomobil, sürücüsünün henüz bilinmeyen bir nedenle kontrolü kaybetmesi üzerine, Fikret Ağırman ve kardeşi Mehmet Selim Ağırman’ın otobüs beklediği durağa daldı. Çarpmanın şiddetiyle durak yerinden sökülürken, Fikret Ağırman otomobilin ve durağın altında kaldı.

Ataşehir’de can pazarı: Durağa daldı

Kazada Mehmet Selim Ağırman ile otomobil sürücüsü Gürkan Kuşak yaralandı. İhbar üzerine, kaza yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin kontrolünde Fikret Ağırman’ın hayatını kaybettiği belirlendi.

İlk müdahaleleri sağlık ekibince yapılan yaralılardan Mehmet Selim Ağırman, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne; sürücü Gürkan Kuşak ise Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polisin kazayla ilgili soruşturması sürüyor.

Etiketler: