23 Şubat 2021 11:26

Ataşehir’de ki Müdürlükler göz kamaştırıyor!

Sokaklarda kar birikintisinin azalmasıyla birlikte iş yükü azaldığı düşünülen Ataşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü dur durak bilmiyor.

Ataşehir’de ki Müdürlükler göz kamaştırıyor!

Ataşehir halkı mağdur olmasın diye kar yağışlarında Ataşehir’de adeta seferberlik ilan eden Müdürlük; 6 küreme aracı, 2 solüsyon aracı, 3 açık kasa kamyonet, 4 JCB ve 100 kişilik ekiple girilmedik sokak bırakmamıştı.

Mahalle mahalle, sokak sokak çalışılıyor

Yoğun tuzlama sonrası zarar gören yollar ve sokaklar için yoğun mesai harcanıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfalt ve yama gibi çalışmalarını hızlandırdı. İnönü Mahallesi’nde ki çalışmaları Ataşehir Aktüel an ve an takip etti.

Ataşehir’de zaafiyete yer yok

İş bölümünün doğru yapıldığı ve liyakatli isimlerin değerlendirildiği Ataşehir’de oturan sistem, İstanbul’da ki birçok ilçe belediyesini kıskandırıyor. Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü’nden Fen İşleri Müdürlüğü’ne, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nden Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne, Özel Kalem Müdürlüğü’nden Zabıta Müdürlüğü’ne, Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü’nden Çevre Koruma Müdürlüğü’ne, Ulaşım Müdürlüğü’nden Destek Müdürlüğü’ne, Yapı Kontrol Müdürlüğü’nden Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü’ne, İşletme Müdürlüğü’nden Hukuk Müdürlüğü’ne Kültür Müdürlüğü’ne kadar birçok birimde başarılar ön plana çıkıyor.