28 Nisan 2022 23:54

Ataşehir’de Onursal Adıgüzel – İsmail Erdem gerilimi!

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel’in TBMM Spor Yasası görüşüldüğü sırada şahsına yönelik ithamlarda bulunduğunu iddia etti.

Ataşehir’de Onursal Adıgüzel – İsmail Erdem gerilimi!

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel’in şahsına yönelik ithamlarda bulunduğunu iddia ederek Twitter üzerinden paylaşımlarda bulundu. Adıgüzel ise konu hakkında bir tweet dizisi yayınlayarak iddialara cevap verdi.

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Erdem, Twitter hesabı üzerinden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Adıgüzel’i de etiketleyerek, “Sancaktepe Belediyespor’un kurucu başkanı olarak son on yılda yaptıklarımız ortada” sözlerini kullanarak bir video paylaştı.

Ataşehirli Onursal Adıgüzel, AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Erdem’in paylaştığı videoya “Sayın İsmail Erdem, bu tweeti AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı olarak mı, Eski Sancaktepe Belediye Başkanı olarak mı, yoksa TFF Engelli Federasyonlarından Sorumlu yönetim kurulu üyesi olarak mı attınız anlayamadım? Her şeyi iç içe geçirmişsiniz yine” diye cevap verdi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Adıgüzel, AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Erdem’in Sancaktepe Belediyespor’un kurucusu olmadığını ve Erdem’in siyasi ilişkileri sayesinde Türkiye Futbol Federasyonu’nda (TFF) göreve getirildiğini ileri sürdü.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Adıgüzel’in Ataşehir İlçe Başkanı Erdem için attığı tweet dizisi ise şöyle:

Adıgüzel’in tweetleri üzerine AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Erdem, “Yaptıklarımıza hayaliniz yetişmez” diyerek şu şekilde cevap verdi:

27 Nisan’da yaptığı paylaşım üzerine bugün tekrar tweet atan AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Erdem, kendisini Sancaktepe Belediyespor’un kurucu başkanı olarak niteledi. Erdem’in, paylaşımı ise şöyle:

Attığı tweet dizisinden sonra sessizliğini koruyan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Adıgüzel, “Yine söylüyorum Sancaktepe Spor Kulübü’nü siz kurmadınız” diyerek şu tweeti paylaştı:

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Adıgüzel ve AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Erdem arasındaki atışmaya Twitter üzerinden çok sayıda yorum yapıldı.