4 Mart 2021 20:33

Ataşehir’de satırla oteli bastı: Ortalık karıştı!

Ataşehir’de satırlı saldırgan otel bastı.

Ataşehir’de satırla oteli bastı: Ortalık karıştı!

Mülkünü bir otel sahibine kiraya veren mal sahibi, “kira paylaşımı anlaşmazlığı” nedeniyle oteli satırla basarak dehşet saçtı. Saldırganın oteli satırla bastığı anlar güvelik kamerasına yansıdı.

İstanbul Ataşehir’de bir bina sahibi olan ve binasını otel sahibine kiraya veren Suat Ç., iddiaya göre binanın sahibi olan diğer hissedarların kiradan pay almamasını isteyerek otel sahibi ile tartışma yaşadı.

Yaklaşık 1 ay kadar önce otelin deposuna girerek duvarları kıran Suat Ç., bu kez satırla oteli basarak adeta dehşet saçtı.

Akşam saatlerinde otelin önüne otomobiliyle gelen ve alkollü olan Suat Ç., otele girerek burada bir süre tehditler savurdu ve küfürler etti.

Satırla her yeri kırıp döktü

Daha sonra aracına giderek silahını alan Suat Ç., otelin girişindeki güvenlik kamerasını fark edince silahı bıraktı, eline satır aldı.

Satırla yeniden otele yönelen Suat Ç., lobide bulunan masaya art arda vurarak parçaladı, ardından da aynayı kırdı. Hızını alamayan saldırgan, daha sonra otelin merdivenlerinde bulunan korkulukları satırla vurarak ezdi.

Suat Ç., sonrasından olay yerinden ayrılırken, ihbar üzerine otele polis ekipleri sevk edildi. Otelin yakınında polis tarafından yakalanan saldırgan, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.