19 Nisan 2024 13:16

Ataşehir’de sporun eri: Ecevit Tikicieri

30 bine yakın sporcu yetiştiren Tikicieri kardeşler, başarılarıyla göz kamaştırıyor.

Ataşehir’de sporun eri: Ecevit Tikicieri

Ataşehir’de 30 yıldır eğitmen olan Ecevit Tikicieri, son 15 yıldır da Ataşehir Belediyesi’nde ücretsiz KickBoks dersi vermektedir.

Ataşehir Belediyesi KickBoks Takım Antrenörü Ecevit Tikicieri ve çalışma ekibi, zor şartlarda büyük başarılara imza attı.

Ataşehir Belediyesi’nde15 yıldır sportif faaliyetlerde gönüllü eğitmenlik veren Tikicieri kardeşler, birçok öğrencinin sporu sevmesini ve kendini daha güçlü hissetmesini sağladı. Ataşehir’i yerel, ulusal ve küresel alanlarda başarıyla temsil eden Tikicieri ve ekibi; ülkemizde, Avrupa’da ve Dünya’da yüzlerce madalya kazandılar.

Atatürk Kupası, Zafer Kupası, Cumhuriyet Kupası, Türkiye Şampiyonu, Avrupa Şampiyonu, Dünya Şampiyonu gibi başarılara imza atarak Ataşehir’i gururlandırdılar.

Ataşehir’de her yıl 3 binden fazla gence ücretsiz ders veren 3 kardeş Ecevit – Bülent – Levent Tikicieri, 2023 yılının en iyi genç takımı ödülünü Ataşehir’e kazandırmıştı.

15 Mayıs – 19 Mayıs arasında gerçekleşecek olan Dünya Kupası’nda Ataşehir Belediyesi adına ülkemizi çok sayıda sporcuyla temsil edecekler.