15 Aralık 2021 09:19

Ataşehir’de tecrübesini konuşturan isim: Sadık Semih Kayhan

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan tecrübesiyle dikkat çekiyor.

Ataşehir’de tecrübesini konuşturan isim: Sadık Semih Kayhan

39 yıllık Belediye tecrübesiyle dikkat çeken, bunun 33 yılını yöneticilik göreviyle layıkıyla sürdüren Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Semih Kayhan, Belediyeciliğin adeta kitabını yazıyor.

Aynı zamanda Ataşehir’i İBB Meclisi’nde de başarıyla temsil eden Kayhan, Anadolu yakasının birçok ilçesini yakından tanıyor. 1994 yılında Belediyecilik serüvenine Kadıköy Belediyesi ile devam eden Başkan Kayhan, şimdi ise Ataşehir Belediyesi’nin parmakla gösterilen yöneticilerinden bir tanesi.

Battal İlgezdi’nin ağabey dediği isim

Teknik donanımın yanı sıra, kişisel saygınlığıda yüksek olan Kayhan, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin ağabey dediği bir isim olarak dikkat çekiyor. Ataşehir’de muhalefet olan AK Parti’nin dahi imar planları üzerinden eleştirirken kırmamaya özen gösterdiği ve saygı duyduğu bir isim olarak dikkat çekiyor Sadık Semih Kayhan…

Ataşehir Başkan İlgezdi’den müjde bekliyor!

2009 yılından beridir Ataşehir’i yöneten kurucu Belediye Başkanı Battal Ilgezdi’nin, İBB’yi CHP’nin almasıyla birlikte eli iyice güçlendi. Vatandaşlar Başkan İlgezdi’den müjde beklerken, İlgezdi’nin parti içi farklı kanattan olan Ekrem İmamoğlu’nun iradesine takılıp takılmadığı merak konusu oldu.