22 Mart 2022 14:19

Ataşehir’de tıklım tıklım salon: Herkes oradaydı!

İstanbul Serhat İlleri Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği birlik ve beraberliği pekiştiren muhteşem bir kaz gecesi etkinliğine imza attı.

Ataşehir’de tıklım tıklım salon: Herkes oradaydı!

Dernek Başkanlığını Ataşehir’in tanınmış simalarından Ali Angi’nin yaptığı Derneğe, protokol ve hemşehriler tarafından yoğun ilgi oldu. Derneğe, dernek başkanı, yönetimi, hemşehri kitlesi ve Ataşehir halkına değer vererek muhakkak programda olmalıyım diyen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel’e de yoğun ilgi vardı.

Geceye kimler katıldı?

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, CHP İlçe Başkanı Celal Yalçın, İYİ Parti  İlçe Başkanı Mert Kar, DEVA Partisi İlçe Başkanı Barış Yilmazkaya, Gelecek Partisi İlçe Başkanı Onur Sönmez, MHP İlçe Yönetimi, CHP Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Der ve Orhan Çerkez,

Meclis Üyeleri; Meclis Başkanvekili Kudret Arslan, Zekeriya Angi, Duran Acar, Vedat Akyol, Selami İğrek, İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık, Üsküdar Esnaf Kredi Kooperatif Başkanı Terlan Kaya, Kayışdağı Mahallesi Merkez Cami Dernek Başkanı Timur Karahancı, Evden Eve Nakliyeciler Derneği Başkanı Ali Ayılmazdır, İstanbul Azerbaycan Dostluk Derneği Başkanı Sefer Karakoyunlu, Köseler Köyü Uzma Aile Dernek Başkanı Kıyas Uzma,

Ataşehir Ardahan İl Derneği Başkanı Ertuğrul Bulakbaşı, İstanbul Azarbaycan Dernek Başkanı Sefer Karakoyunlu, iş insanları İzzet Tırpan, Mustafa Keser, Ali Oymak, Tanju Gönen ve çok sayıda STK yöneticisi geceye katıldılar.

Salon tıklım tıklım doldu!

Ataşehir Salon Bella’da yapılan kaz gecesi programına yoğun ilgi oldu. Dernek Başkanı Ali Angi ve yönetimi misafirleri karşılarken, Meclis Üyesi Zekeriya Angi ise içerde ilgilenmeyi ihmal etmedi. Yoğun kalabalığın olduğu programda Dernek Başkanı Ali Angi ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel’in konuşmaları yoğun alkış aldı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Onursal Adıgüzel, “İstanbul Serhat İlleri Kafkas Kültür ve Dayanışma Derneği’nin düzenlemiş olduğu 1. Kaz Gecesi’ne katıldım. Misafirperverliği için Dernek Başkanımız Ali Angi nezdinde tüm dernek yönetimine ve dernek üyelerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Ali Angi ise yoğun katılımdan, serhat illere ve derneğin emeğine verilen değerden dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.