9 Ocak 2022 22:00

Ataşehir’e gönül veren adam; Hüseyin Hışman!

Ataşehir Belediyesi kurulduğu günden bu yana başarıyla görev yapan Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman, Ataşehir’de iz bırakmaya devam ediyor.

Ataşehir’e gönül veren adam; Hüseyin Hışman!

2009’da Ataşehir Belediyesi’nin kurulmasıyla birlikte Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev alan Hüseyin Hışman, aradan geçen yıllara rağmen heyecanını hiç kaybetmemesiyle dikkat çekiyor.

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman, yapmış olduğu çalışmalarla sahada iz bırakırken, yüreklere dokunmayı da ihmal etmedi. Başkan Hüseyin Hışman’ın Müdürlükleri ve görev alanı sokağa dönük olmasada, yapmış olduğu çalışmalar ve kurumsal stratejilerle kurumun bel kemiği oldu.

Tunceli’den Ataşehir’e bir başarı hikayesi!

Siyaseti hakkaniyet ölçüsünde yapan, bağlı bulunduğu Müdürlüklerde adaletli bir yönetim anlayışı benimseyen Hüseyin Hışman, uzun yıllardır İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nü de yönetiyor. Beyefendi kişiliğiyle bilinen, personellerin dilinden anlayan Hışman; hayat hikayesiyle de takdir topluyor. İmkansızlıklar arasında İlkokul, Ortaokul, Lise ve Üniversiteyi bitiren Başkan Hışman; çalışkanlığı ve azmiyle Tunceli’den Ataşehir’e bir başarı hikayesi yazdı.

Başkan Battal İlgezdi öncülüğünde çalışmanın, başarıyı beraberinde getirdiğini vurgulayan Hüseyin Hışman; güçlü ve Belediyeciliği bilen bir Belediye Başkanı öncülüğünde çalışmanın işleri kolaylaştırdığını ifade ediyor.

Hüseyin Hışman’a hangi Müdürlükler bağlı?

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman’a 4 ayrı Müdürlük bağlı. O Müdürlükler; İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, İşletme ve İştirakler Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü

Hüseyin Hışman kimdir?

Hüseyin Hışman, İnönü Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Üniversite sonrasında kamu tecrübesine başlayan Hışman, İstanbul Valiliği İl Mahalli idarelerde denetim elemanı olarak görev yaptı. 2009 yılında Ataşehir Belediyesi’nin kurulmasıyla birlikte kurucu ekipte yer alan Hışman, o tarihten bu yana Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevini başarıyla sürdürmektedir.