20 Haziran 2023 20:39

Aykut Yalçın dünya evine girdi

CHP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Aykut Yalçın, Ramize Egi ile İstanbul Yelken Kulübünde seçkin davetli huzurunda hayatını birleştirdiler.

Aykut Yalçın dünya evine girdi

Ataşehir’in sevilen iş insanı İbrahim Yalçın’ın oğlu aynı zamanda Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der’in yeğeni, CHP Ataşehir İlçe Başkan Yardımcısı Aykut Yalçın, İzmir’in sevilen iş insanı Adem Egi’nin kızı Ramize Egi ile İstanbul Yelken Kulübünde dünya evine girdiler.

Ramize ve Aykut Yalçın’ın nikahını Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi mutluluklar dileyerek kıydı. Çiftin nikah şahitliğini, CHP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Efe Uyar, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP İstanbul Milletvekilleri Gamze Akkuş İlgezdi, Ali Gökçek, Onursal Adıgüzel ve CHP Ataşehir ilçe Başkanı Celal Yalçın yaptı.

İstanbul Yelken Kulübünde gerçekleşen düğüne İlçe Başkanları, Ataşehir Belediye Meclis Üyeleri, CHP Ataşehir Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetimleri, CHP Ataşehir İlçe Yönetimi, Ataşehir Belediye Meclisi 1. Başkan Vekili Kudret Arslan, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Der, Hüseyin Hışman, Kalender Özdemir Orhan Çerkez, Ataşehir STK Başkan ve Yönetimleri, Egi ve Yalçın ailelerinin eş, dost ve akrabaları katılım sağladı.

Etiketler: