21 Şubat 2022 19:18

Barbaros Mahalle Muhtarlığı’na çirkin saldırı!

Ataşehir Barbaros Mahallesi Muhtarlığı’na çirkin saldırı gerçekleşti.

Barbaros Mahalle Muhtarlığı’na çirkin saldırı!

Akşam saatlerinde Ataşehir Barbaros Mahalle Muhtarlığı’na gelen eli sopalı bir kişi binaya zarar verdi. Elektirik sayaçları söküldü, kameraya sopa ile vurularak görüntü alınmasına engel olunmaya çalışıldı. Saldırgan veya saldırganlar çevredeki okulun kamera ve elektirik sistemlerine de zarar verdi.

Kamera kayıtlarında genç bir isim olduğu anlaşılan saldırgan maddi hasar verdikten sonra bölgeyi terk ederek kayıplara karıştı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan başarılı Muhtar Keziban Üreyil, “Her kim muhtarlığımıza zarar verirse versin. Kendine yapıyor. Muhtarın amiri Kaymakamdır. O ilin valisidir. Sonuçta İçişlerine bağlıdır.
Bu böyle biline” ifadelerini kullandı.

Başta Muhtarlar olmak üzere çok sayıda isim Muhtar Keziban Üreyil’e geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Ataşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Battal Sarıkaya’da Muhtar Keziban Üreyil’i ziyaret eden isimler arasında yerini aldı. Muhtar Üreyil saldırganla ilgili şikayetçi oldu.

Ataşehir’de ilçe halkına güven veren Kaymakam İsmail Hakkı Ertaş olayı yakından takip ederken, İlçe Emniyet Müdürlüğü ise kapsamlı bir araştırma yapıyor.

Ataşehir Aktüel Haber olarak Barbaros Mahallesi Muhtarımız Sn. Keziban Üreyil hanımefendiye, azalarına ve mahalle halkına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.