2 Mart 2022 14:24

Başkan Battal İlgezdi’yi şaşırtan kalabalık!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi yoğun bir kalabalık tarafından ziyaret edildi.

Başkan Battal İlgezdi’yi şaşırtan kalabalık!

Covid-19 salgınını atlatan ve görevinin başına geçen Başkan Battal İlgezdi, randevu taleplerini değerlendirerek görüşmelerini hızlandırdı. Yeni bir sayfa açan ve Ataşehir Aktüel Haber dışında hemen hemen herkese randevü vermeye özen gösteren Başkan İlgezdi, son olarak Ataşehir Amatör Spor Kulüpleri Birliği’ni kabul etti.

Başkanlığını Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ekrem Köse’nin yapmış olduğu Amatör Spor Kulüpleri Birliği, adeta Belediyeye çıkarma yaptılar.

Başkan Battal İlgezdi, 30 Spor Kulübünden oluşan birliği makam binasındaki toplantı salonunda ağırladı. Burada konuşma yapan Spor Kulübü Başkanları, Başkan Battal İlgezdi’ye Esatpaşa Spor Kompleksi’nin açılması konusunda teşekkürlerini ilettiler.

Başkan İlgezdi’nin girişimleriyle açılan Esatpaşa Spor Kompleksi’nde 18 Spor Kulübü idmanlarını yaparak faaliyetlerini sürdürüyor.

Ataşehir’de en geniş tabanlı camia: Spor ordusu!

Hemen hemen her spor kulübü; çalışanları, sporcuları, taraftarları, yöneticileri ve aileleri ile birlikte en az 100 ile 300 kişi arasına hitap ediyor.

30 Spor Kulübü ise en alt limitten hesaplandığında 3.000 ile 9.000 kişilik bir yapı demek. Geniş tabanı olan Spor camiası ile Başkan Battal İlgezdi’nin uyumlu çalışmaları takdir topluyor.

Ataşehir Belediyesi’nin Kulüplere ne gibi desteği oluyor?

Ataşehir Belediyesi ilçede faaliyet gösteren spor kulüplerine desteklerini aralıksız sürdürüyor. İlçedeki spor tesislerinin ve sahaların bakım, onarım ve ışıklandırmasını sağlayan Belediye yönetimi; bunun dışında alt-yapılara destek, malzeme desteği, ulaşım desteği ve ödül yönetmeliği kapsamında maddi destekler sunuyor. Spor Kulüplerinin ziyaretini sosyal medya hesabından sponsorlu olarak paylaşan Başkan İlgezdi’ye spor kulüpleri de yorumlarıyla teşekkür ettiler.