28 Kasım 2022 21:30

Başkan İmamoğlu: Ataşehir yatırımlarla güçleniyor

Ekrem İmamoğlu, Ataşehir’de gerçekleşen yatırımlar hakkında Twitter üzerinden paylaşım yaptı.

Başkan İmamoğlu: Ataşehir yatırımlarla güçleniyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Ekrem İmamoğlu, Ataşehir’de gerçekleşen çalışmalar hakkında Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

İmamoğlu, tweetinde “Ataşehir yatırımlarla güçleniyor. Yeni metrolar, imar, ulaşım ve altyapı çözümleri, yeşil alanlar ve dahası; https://istanbul.ekremimamoglu.com” ifadelerini kullandı.

Konu hakkında Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, “İstanbullulara en iyi hizmeti kazandırmak hedefiyle, İBB Başkanımız Sayın @ekrem_imamoglu ile birlikte yaşanabilir bir şehrin olmazsa olmazı metro, imar, ulaşım ve altyapı sorunlarını bir bir çözüme kavuşturuyoruz. Her şey Ataşehir, her şey İstanbul için” dedi.

İlgezdi: “Örnek, Esatpaşa ve Fetih Mahallelerimizin 1/1000’lik Revizyon Uygulama İmar Planları, tüm komşularıma hayırlı olsun. Başta İBB Başkanımız @ekrem_imamoglu olmak üzere emeği geçen tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Ataşehirimiz için aynı azimle çalışmaya devam edeceğiz. Ataşehirimiz için aynı azimle çalışmaya devam edeceğiz” diyerek Örnek, Esatpaşa ve Fetih Mahallelerindeki yenilenmenin haberini verdi.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem ise şu ifadeleri kullandı: “İBB Meclisinde Örnek Mahallesi- Esatpaşa 1/1000 Revizyon Uygulama İmar planı çıktı, komşularımıza hayırlı olsun. İmar kom.bşk. A.Zeki Bostancı ve komisyon üyerine, AK PARTİ Meclis grubuna, İlçe İBB Meclis üyelerimize teşekkür ederim. Üzerimize düşeni dün yaptık, bu günde…”