2 Şubat 2022 23:50

Başkan Orhan Çerkez yerel basını ağırladı

Ataşehir Belediye Başkan yardımcısı ve Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Orhan Çerkez, Ataşehir yerel gazetecilerini ağırladı.

Başkan Orhan Çerkez yerel basını ağırladı

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı ve Ardahan Dernekler Federasyonu Başkanı Orhan Çerkez, Ataşehir yerel basınını Kars ve Ardahan’ın yöresel yiyeceği olan kaz ikramı ile ağırladı.

Başkan Orhan Çerkez, 2 Şubat 22 Çarşamba günü Ataşehir yerel basını için KAR-DER Merkezi’nde davet düzenledi. Başkan Orhan Çerkez’in Kaz yemeği davetine Erkan Sarıkaya, Alaettin Bahçekapılı, Himmet Kaya, Önder Kavalcı, Derya Arslan, Serkan Şimşek, Mücahit Ak ve Ali Bal katıldı.

Davete, Ataşehir Belediye Başkanvekili İlhami Yılmaz, Ataşehir Belediye Meclis Başkanvekili ve Ataşehir Aktüel gazetesi yazarı Kudret Arslan, Ataşehir Belediye Meclis Üyeleri Selami İğrek, Kurtuluş Birkan Yıldız, Kurtuluş Özaydın, Ertuğrul Baysan Ataşehir Eğitim Derneği kurucu Başkanı Turgay Kılıç, KAR-DER Başkan yardımcıları Musa Ervus, Recep Akçay, Hamiyet Ardıbatan, Duygu Akçay, Murat Aşçı, Karabey Ömür de katıldı.

Siyasal Yaşam Gazetesi Sahibi Erkan Sarıkaya, Kars ve Ardahan’ın yöresel yiyeceği olan Kaz eti hakkında da konuklara bilgiler verdi.

Etiketler: