11 Eylül 2022 13:57

Belediye Başkanlığı yolundaydı: Baltayı taşa vurdu!

Ataşehir Belediye Başkanlığı hedefiyle durmadan ilerleyen Deniz Kutlu baltayı taşa vurdu. 

Belediye Başkanlığı yolundaydı: Baltayı taşa vurdu!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin akrabası olan ve Battal İlgezdi sonrasının ortak adayı olarak çalışmalar yaptığı bilgisine eriştiğimiz Belediye Başkan Yardımcısı Deniz Kutlu, daha Belediye Başkanı olamadan hırçın yapısıyla dikkat çekiyor.

Başkan Battal İlgezdi eleştirileri kabul eden eğer varsa yanlışı düzeltmeye çalışan, en azından vicdanıyla hareket eden bir siyasi figür olarak dikkat çekerken akrabası Kutlu, Başkan İlgezdi’nin siyasi miras yedisi görünümü vermenin ötesine geçemiyor.

Burnundan kıl aldırmayan, en ufak eleştiriye hiddet ve saldırıyla karşılık veren Deniz Kutlu; piar ve acil durumlar için bir de sosyal medyacı bulunduruyor.

Ataşehir Belediyesi’nde sevilmeyen ve istenmeyen kişi kategorisine hızla giren Deniz Kutlu için istenildiğinde çöp kamyonları üzerinden piar dahi yapılıyor. Berk Tütüncü’yü Ataşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü yaparak Başkan Battal İlgezdi’yi ve sistemi tamamen ele geçirmek isteyen Kutlu, ATABEL şirketine piar çalışması yaparak aslında neyin önünü almaya çalışmaktadır?

İşte Deniz Kutlu’nun Retweet ve beğenileri!

Alttan alta kendine rakip seçtiği Başkan Battal İlgezdi ve açıktan rakip seçtiği Abdullah Der’in sosyal medya beğenilerinde çok gerisinde kalan Deniz Kutlu, farklı bir yöntem seçti. İşte Deniz Kutlu’nun Retweet yapan ekibi ve beğenileri. İşte Ataşehir’e vizyon katması için Belediye Başkan Yardımcısı yapılan Deniz Kutlu’nun uğraştığı işler.

Deniz Kutlu’nun paylaşımını Retweet edenler (Paylaşanlar)

Deniz Kutlu’nun paylaşımını beğenenler

Deniz Kutlu’nun paylaşmış olduğu gönderinin Twitter linki:  https://twitter.com/Denizkutlu44/status/1568542129638572034?t=E9JF1MtdMVYTgOL4uu6vCA&s=19