6 Aralık 2021 21:58

CHP Ataşehir gençliğinde kan değişimi

CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı Erdi Açıkgül, yönetimde yeni bir atama gerçekleştirdi.

CHP Ataşehir gençliğinde kan değişimi

CHP Ataşehir Gençlik Kolları Başkanı Erdi Açıkgül, yönetimde yeni bir atama gerçekleştirdi.

Üç senedir Gençlik Kolları Başkanlığı görevini sürdüren ve “ Gençlik Kolları Siyasetini” projelerle birlikle üretmeye dayalı bir sistem haline dönüştürmek isteyen Erdi Açıkgül, yönetimde yeni bir atama gerçekleştirdi. Siyasette aktif rol almak isteyen ve son dönemde
siyasetçilerin odak noktası olan Z Kuşağı ise yönetimde çoğunluğu oluşturuyor.

Yönetim listesi ise şu şekilde:

Yönetimde yaşanan büyük değişim özellikle yeni fikirlere ve yeni projelere büyük kapılar araladı. Başkan Açıkgül ve yönetimin fikirsel uyumu ise bu projelere öncülük etti. Uzun süredir beraber hareket eden Açıkgül ve yönetimdeki arkadaşları sıkı bir çalışma içine girdi.

Pandemi dolayısıyla daha çok fikirsel düzlemde kalan projeler ve planlar şimdi hayata geçmeye başladı. Ülkemizde özellikle son yirmi yılda yaşananlar ve etkileri  Z kuşağını da etkiledi ve bu etki birliği de beraberinde getirdi. Ataşehir Gençlik Kolları tarafından da siyasete yeni bir yön, yeni bir amaç katılmak isteniyor. Ataşehir Gençlik Kolları’nda, Açıkgül’ün öncülüğünde yapılan atama ile yeni yön ve  amacın da yolunu açmış oldu. Başkan Açıkgül ve yönetici arkadaşları “ Gençlik Kolları Siyasetini” yeni projelerle birlikte reformlara dayalı bir sisteme dönüştürmeye başladı.