16 Ocak 2021 12:04

CHP Ataşehir’de kapı kapı geziyor

CHP’nin başlatmış olduğu “Sen varsan biz varız” adlı kampanya kapsamında CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı sokaklara indi.

CHP Ataşehir’de kapı kapı geziyor

Kampanyanın saha çalışmalarının başlaması dolayısıyla CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun da çevrim içi katılımıyla tanıtım toplantısı düzenlendi.

CHP İstanbul Milletvekili Sera Kadıgil, CHP İstanbul Başkan Yardımcısı Serpil Beşok, İlçe Başkanı Celal Yalçın, Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli, Gençlik Kolları Başkanı Erdi Açıkgül, İlçe Yönetimi, Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları ve partililer öncülüğünde 17 Mahalle adım adım gezilerek esnaflar ve vatandaşlar ziyaret edildi.

“Sorunları dinliyoruz ve çözüm önerilerimizi anlatıyoruz”

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın; “Adım adım iktidara yürüdüğümüz bu yolda, toplumun siyasi görüşü ne olursa olsun sorunlarını dinliyoruz ve çözüm önerilerimizi anlatıyoruz” dedi.

Öte yandan; Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan her vatandaşın ekonomik anlamda bir çıkmazda olduğunu ifade eden Yalçın konuşmasını şu sözlerle noktaladı: “Partimizin, ekonomiyi nasıl düzelteceğini ve çalışanların haklarını nasıl iyileştireceğınden bahsediyoruzm İlçe yöneticisi ve Partili arkadaşlar ile mahallelerde vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Gördüğümüz manzaralar karşısında üzülmemek elde değildi. Bu kötü gidişatı düzlüğe çıkarabilecek tek parti Cumhuriyet Halk Partisidir. Tek yol iktidar.”