8 Aralık 2020 15:08

CHP Ataşehir sınırları zorluyor!

Genç ve donanımlı bir isim olarak dikkat çeken Celal Yalçın Başkanlığında ki CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı, çıtaları zorluyor.

CHP Ataşehir sınırları zorluyor!

Sosyal yardım ve sosyal projeler başta olmak üzere CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı; Kadın Kollarıyla, Gençlik örgütü ve mahalle örgütleriyle bir ve beraber şekilde ilerleyişini sürdürüyor.

Depremzedeler unutulmadı

İzmir’de gerçekleşen deprem sonrası Ataşehir tek yürek olarak harekete geçti. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi deprem bölgesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileterek eksiklikleri tek tek not aldı. Sonrasında ise Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi bölgeyi ziyaret ederek Ataşehir Belediyesi olarak yardımları aktardı.

Seval Düzenli başkanlığında ki CHP Ataşehir Kadın Kolları ve Erdi Açıkgül Başkanlığında ki Gençlik Kolları üyeleri hummalı çalışmalara imza attı. Toplanılan yardımlar tırlar aracılığıyla deprem bölgelerine gönderildi. CHP Ataşehir’in birbirinden farklı alanlarda hızlıca örgütlenebilmesi ise takdir topladı ve dikkat çekti.

Mahalle mahalle sokak sokak geziyorlar

‘Ne de olsa yerelde iktidarız, çalışmaya ne gerek var’ anlayışına başkaldıran Ataşehir; Belediyesiyle, partisiyle, kadınları ve gençliğiyle birlikte sokaklardan kopmuyor. Ataşehir’de ihtiyaç sahiplerini evlerinde heyetler halinde ziyaret eden İlçe örgütü, düzenli olarak yardımlarına devam ediyor. Pandemi sürecine kadar yaşlılara moral ziyaretleri gerçekleştiren CHP Ataşehir, pandemi sürecinde de çalışmalarına ara vermedi. Doğuda bulunan vatandaşlarımız için hikaye, okuma ve test kitapları da gönderen Ataşehir, kimse eğitimden eksik kalmasın diye çalışmalarını hızlandırıyor.

Yaşlılar tek tek aranıyor

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı öncülüğünde ilçede bulunan partili büyükler başta olmak üzere yaşlılar tek tek aranarak hal ve hatırları soruluyor, moral ve motivasyon veriliyor. Vefanın İstanbul’da sadece bir semt olmadığını vurgulayan CHP Ataşehir, dedikodu değil iş yapıyor.

Ataşehir’de kavga değil uyum var! Sorun değil çözüm var

1986 doğumlu genç bir İlçe Başkanına sahip CHP örgütü, gençliğin gücünü sinerjiye dökmüş durumda. Celal Yalçın Başkanlığında tüm kademeler arasında tam uyum sağlanırken, Ataşehir Belediyesi ile oluşan uyumda meyvelerini veriyor. Kavgadan ve kargaşadan değil çözümden yana olan siyaset anlayışı tüm ilçede erdemle karşılanıyor.