7 Eylül 2021 12:11

DoubleTree by Hilton Ataşehir’de otel açıyor

İstanbul Ataşehir’deki DoubleTree by Hilton gerçekleştirdiği geniş kapsamlı yenilemeden sonra yeniden hizmete açıldı.

DoubleTree by Hilton Ataşehir’de otel açıyor

316 odalı otelin Anadolu Yakası’nın en büyük konferans salonuna sahip olduğu belirtiliyor.

Yapılan açıklamada DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir’in lobi alanının, restoranının ve tüm odalarının yenilenmesiyle, İş ve şehir oteli olmasının yanında SPA merkezi, açık ve kapalı havuz alanlarıyla hizmet vereceği belirtiliyor.

DoubleTree by Hilton Istanbul Ataşehir Genel Müdür’ü Cemal Hoşgül, ‘’İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yükselen değeri Ataşehir’de bu özel oteli açmaktan mutluluk duyuyoruz. Baştan sona yenilediğimiz genel alanlarımız, restoranımız ve lobi barımızla Anadolu Yakası’nın en büyük konferans salonuna sahibiz. Ataşehir’deki bu özel otelimizin Hilton standartlarında sunacağı hizmetlerle hem iş dünyasına hem de seyahat severlere yenilik getireceğine inanıyoruz.’’ dedi.

Anadolu Yakası’nın En Büyük Toplantı Olanakları

DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir Otel & Konferans Merkezi, küçük samimi toplantılardan büyük kurumsal toplantılara, düğünlere ve sosyal etkinliklere kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük toplantı olanaklarına sahiptir. 15 toplantı salonunun yanı sıra biri Anadolu Yakası’nın en büyüğü olan 2 balo salonuna sahip olan otel, toplantı salonları ile tek seferde 30 ile 1700 arası misafir ağırlayabilmektedir. 14 ila 1584 m2 arasında değişen tüm toplantı salonları en yeni teknik ve ses ekipmanlarıyla donatılmıştır.

Hilton CleanStay ile EventReady

DoubleTree by Hilton Istanbul Ataşehir Otel & Konferans Merkezi, Hilton markasının bir parçası olarak, toplantı ve etkinlik alanlarında Hilton CleanStay güvencesiyle Hilton EventReady programını sunuyor. Temiz, esnek, güvenli ve sosyal sorumluluğa sahip etkinlik deneyimleri oluşturmak için tasarlanan Hilton EventReady, yeniden tasarlanmış etkinlik alanlarından yenilikçi teknoloji kaynaklarına ve ilham veren yiyecek ve içecek seçeneklerine kadar etkinlik planlama sürecinizin her adımı için özel olarak hazırlanmış çözümler sunar.

Açılışa Özel Misafirlere 1.000 Hilton Honors Puanı Kazanma Fırsatı

Hilton’un ödül sahibi misafir sadakat programı Hilton Honors’ın bir parçası olan DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir’de misafirler, dünyadaki tüm diğer Hilton otellerinde olduğu gibi rezervasyonlarının neredeyse tümünü puanla ya da puan ve para kombinasyonu olarak seçim yapma imkanına sahip olacaklar. 13 Eylül 2021 – 13 Mart 2022 tarihleri arasında DoubleTree by Hilton İstanbul Ataşehir’de konaklayan misafirler, gerçekleştirdikleri her konaklama başına ilave 1.000 puan kazanma fırsatı elde edecek. Misafirler, özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors cep telefonu uygulaması da dahil olmak üzere çeşitli fırsatlara da erişebilecekler.