31 Ağustos 2022 21:27

Dr. Tamer Çiçek turizm sektörünü ayağa kaldıracak

Turizm sektöründe adından sıkça söz ettiren Tamer Çiçek, Türsab’a Başkan adaylığını açıkladı.

Dr. Tamer Çiçek turizm sektörünü ayağa kaldıracak

1981 Antakya doğumlu olan iş insanı Dr. Tamer Çiçek, genç yaşına rağmen oldukça etkin çalışmalara imza atıyor.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi’nde Felsefe bölümü mezunu olan Dr. Çiçek, Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde Yüksek Lisans programını tamamladı.

Öğrencilik yıllarında rehberlik yapan Dr. Tamer Çiçek, henüz 23 yaşındayken acantesini kurarak büyük başarıya imza attı. Mücadeleci kişiliğiyle bilinen Çiçek, sinema konusundaki hobisine eğilerek Sinema – Televizyon konusunda doktora eğitimini tamamlayarak “Doktor” ünvanını aldı.

Genç girişimci kimliğiyle en çok davet edilen isim oldu!

Gençliği ve girişimleriyle dikkat çeken Dr. Tamer Çiçek, tüm zorlukları aşarak   büyük bir başarı hikayesine imza attı.  İngilizce, Arapça ve Fransızca dillerine hakim olması ve Adonis İstanbul Turizm şirketi ile birçok başarıya imza atması; mücadeleci bir yaşamın sonucu olarak değerlendiriliyor. Türkiye’deki birçok Üniversite’den davet alan ve seminerler veren Dr. Tamer Çiçek, mütevazi kişiliğiyle gönüllere dokunmaya devam ediyor.

TÜRSAB için bir şans: Dr. Tamer Çiçek

Türkiye sınırlarını aşarak farklı ülkelerde de turizm alanında faaliyet göstermeye başlayan Tamer Çiçek,  DubaiTunusFas ve Berlin ofisleri ile Orta Doğu, Afrika ve Avrupa coğrafyasında da önemli bir konuma sahip oldu. Çiçek’in TÜRSAB Başkan adayı olması, kuruluş için bir şans olarak değerlendiriliyor.