9 Nisan 2021 16:03

GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün KASDER’le buluştu

Kongresini gerçekleştiren Kastamonulular Derneği(KAS-DER), GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün’ün konuğu oldu.

GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün KASDER’le buluştu

Beykoz’un da yakından tanıdığı Remzi Şen Baskanlığında ki KAS-DER Genel Merkezi olağan kongresini gerçekleştirdi. Başkan Remzi Şen güven tazelerken, yönetimine ise 12 yeni isim girdi.

Gün Medya Grup Onursal Başkanı ve Kastamonuluların ağabeyi Cengiz Aygün, Beykoz Anadoluhisarı’nda bulunan Ghalia Lounge’de konuklarını ağırladı.

Yenilen yemek sonrası konuşan Başkan Cengiz Aygün, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Aygün, “Ticari olarak da, siyasi olarak da ilimde hiçbir şey düşünüyorum. Siyasete de asla girmeyeceğim. Ben Kastamonu çocuğuyum ve her Kastamonulu iş adamının yapması gerektiği gibi ben de ilime karınca misali bir şey yapmaya çalışıyorum. Memleketimiz için var gücümüzle el birliğiyle çalışacağız” dedi.

Beykoz Kavacık’ta bulunan KAS-DER Genel Merkez binasını görünce mutlu olduğunu belirten Kastamonuluların ağabeyi Cengiz Aygün, “Kongrede yeniden Başkan seçilerek güven tazeleyen Remzi Şen başkanımızı ve yönetimini kutlarım. Birlikte sadece Kastamonu’da değil Türkiye’nin her bir köşesinde memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

KAS-DER Genel Başkanı Remzi Şen, davetten dolayı memnun olduklarını vurgulayarak birlik ve beraberlik mesajlarını yineledi.

GMG Onursal Başkanı Cengiz Aygün’e Ogünhaber Muhabiri ve Aktüelist – Beykoz – Şile – Ataşehir Aktüel Gazeteleri İmtiyaz Sahibi Mücahit Ak eşlik ederken, toplantı pandemi dolayısıyla sınırlı sayıda kişi ile yapıldı.