25 Kasım 2021 19:05

Hüseyin Sağ, Battal İlgezdi’ye zeytin dalı mı uzattı?

CHP’de tanınan iki siyasi arasında uzun süredir gerginlik olduğu biliniyordu. Son mu buluyor?

Hüseyin Sağ, Battal İlgezdi’ye zeytin dalı mı uzattı?

Ünlü ozan halk adamı Arif Sağ’ın yeğeni olan Hüseyin Sağ, geçtiğimiz dönem CHP Kadıköy ve İBB Meclis Üyesi olarak görev yapıyordu.

İlgezdi ve Sağ ikilisi buzları eritiyor mu?

Hüseyin Sağ ve Battal İlgezdi’nin arasının iyi olmadığı biliniyordu. Hatta Hüseyin Sağ’a 3 kişi tarafından saldırı gerçekleştirilmiş, açık kaynaklarda saldırıyı yapanın Battal İlgezdi’nin ekibi olabileceği belirtilmişti. Battal İlgezdi görevden alındığında ise Hüseyin Sağ manidar bir paylaşım yapmıştı.

Ekrem İmamoğlu ile arası oldukça açık!

İmamoğlu ve ekibini oldukça sert bir dille eleştiren Hüseyin Sağ’dan gelen Battal İlgezdi mesajı kulisleri hareketlendirdi.

Hüseyin Sağ Ataşehir’e atıf yaptı: Tamamına katılıyorum…

Hürriyet Gazetesi Yazarı Yalçın Bayer son köşe yazısında Ataşehir CHP Örgüt toplantısı kulislerine değindi. Bayer Ataşehir ile ilgili şu kısmı yazdı.

 

Hüseyin Sağ ise yapmış olduğu değerlendirmede, “Ataşehir örgüt toplantısında Ekrem İmamoğlu ile ilgili yapılan tespitlerin tamamına katılıyorum” dedi.

Hüseyin Sağ’ın açıklaması CHP kulislerinde Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu muhaliflerinin Battal İlgezdi etrafında toplandığı şeklinde algılandı.