21 Şubat 2021 19:43

İsmail Erdem sahalara çıktı: Ziyaretler sürüyor!

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü Filyasyon ve Kızıkay ekiplerine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

İsmail Erdem sahalara çıktı: Ziyaretler sürüyor!

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Edem ve yönetimi koronavirüs ile mücadele kapsamında ilk günden bu yana vatanadaşların sağlığı, ihtiyaçları ve güvenliği için gece gündüz demeden fedakarca çalışan İlçe Sağlık Müdürü Fatih Kırklar ve personeli filyasyon ekibini, Kızılay Başkanı Talha Keleş ve destek grubunu ziyaret etti.

Sahada asayişi sağlamak için nöbet tutan emniyet mensubu polislerimizi de ziyaret eden heyet; börek, tatlı ve çay ikramları eşliğinde teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyaretler esnasında konuşan Başkan İsmail Erdem, “Sağlık ekipleri fedakarlıkları ve özverili çalışmaları ile tarih yazdıklar. Bir kez daha tek tek teşekkür ediyorum. Elimizden ne geliyorsa her daim yanınızdayız” dedi.

Ziyaret ve ikramlar için teşekkür eden ilçe sağlık görevlileri ziyaretten memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler. Ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektiler.

Kızılay Gönüllüleri ile de bir araya gelen İsmail Erdem ”Bu soğuk havalarda sohbet ve muhabbetle gönüllerimiz ısındı. Gönüllü olarak Kızılay için hem pandemi ile mücadelede hemde kan ihtiyacı halinde bağış organizasyonları ve ihtiyaç sahiplerinin yanında yer aldığınız için teşekkür ediyorum yaptığınız her iyilik vesile olduğunuz her hayır sizin hem dünya hem ahiretiniz için fayda sağlayacaktır. Çalışmalarınız geleceğiniz de hayırla yad edeceğiniz güzel hatıralar arasında yer alacaktır en güzeli de budur” diye belirtti.

Ataşehir  Aktüel – Merkez Taksi Durağı’nı da ziyaret eden İsmail ERDEM taksi durağı şoförleri ile sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.