6 Mart 2021 00:24

İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’tan gazetemize çarpıcı Ataşehir çıkışı!

AK Parti’nin ağır toplarından MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ataşehir Aktüel Gazetesi’ne konuştu.

İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş’tan gazetemize çarpıcı Ataşehir çıkışı!

13 yıl AK Parti’de SKM Başkanlığı yapan, 5 ayrı dönemde Milletvekilliği yapan ve 3 yıl Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenen AK Parti MKYK üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Ataşehir Aktüel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mücahit Ak’ı ağırladı.

AK Parti için Ataşehir’in çok özel bir yeri olduğuna değinen Milletvekili Ataş, ‘’2009 seçimlerinde Ataşehir’i kıl payı kaybettik. Bende o seçim çalışmalarında bizzat bulunmuştum. Ataşehir’de de bugüne kadar CHP’li Belediyenin yapmış olduğu hizmetler ve yapmamış olduğu hizmetler görülüyor. İsmail Erdem kardeşimiz çok uzun yıllardır siyasetin içerisinde olan ve Sancaktepe Belediye Başkanlığı döneminde takdire şayan hizmetler yapan bir isim. İsmail bey tecrübeli bir siyasetçi. Belediye Başkanlığı döneminde de iyi bir tecrübe elde etti. İnanıyorum ki 2024 yerel seçimlerinde AK Partili bir Ataşehir Belediyesi’ni göreceğiz’’ dedi.

Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem ile ilgili konuşan Ataş, ‘’İlçe Başkanı olduğu günden bu yana ben takip ediyorum. Geçen hafta ziyaretine gittim. Çok ciddi bir hareketlilik var. İsmail beye karşı güzel bir teveccüh var. İsmail beyde mahallelerde esnaflarımıza şimdiden ziyaretler gerçekleştirmeye başladı. Güzel bir çalışma ortaya koyuyor. Ben İsmail beyin o heyecanı ve motivasyonuyla Ataşehir’de AK Partili bir Belediye göreceğimize inanıyorum. 2024’te Ataşehir’i kazanacağız’’ ifadelerini kullandı.

Ataşehir ile birlikte Ataşehir Aktüel Haber’i de yakından takip ettiğini belirten Ataş, hayırlı olsun dileklerini iletti.