7 Haziran 2023 20:43

İstanbul’un en ucuz ve güvenilir oto çekicisi!

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Çekmeköy Oto Çekici, Çekmeköy başta olmak üzere Anadolu ve Avrupa yakasında araç çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerini sunuyor.

İstanbul’un en ucuz ve güvenilir oto çekicisi!

Uzun yıllar sektörde edindikleri tecrübeleriyle ve işlerine verdikleri önemle bilinen Çekmeköy Oto Çekici, uzun yıllardır güven veren yapısıyla sektörde ön plana çıkıyor. En iyi hizmet garantisi şiarıyla çalışmalar yürüten firma; araç çekici, oto kurtarma, lastik değişimi ve yol yardım hizmetleri de veriyor.

Eğitimli personelleri ve her türlü aracı çekebilecek donanıma sahip çekici araçları ile sektörde lider konuma gelmiş olan Çekmeköy Oto Çekici, uygun fiyatları ile tercih ediliyor.

İş disiplini ve gelişen teknolojilerle birlikte sürekli kendini yenilen bir firma olarak İstanbul’un tamamında 7/24 hizmet sağlıyor. Hızlı, güvenilir, acil yol yardım hizmetleri alanlarında ön plana çıkan firma 30 dakika içerisinde hizmet sunmayı da vaat ediyor.

Çekmeköy Oto Çekici’ye ulaşmak için 0552 684 73 25 NO’lu telefonu arayabilirsiniz.
İnternet sitesi: https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://otocekicicekmekoy.com/&ved=2ahUKEwjpudXorKD_AhXLRvEDHZwhDiIQFnoECBoQAQ&usg=AOvVaw2jEg_MJO4X4T6buEc9bef6