16 Eylül 2022 11:36

İYİ Parti Ataşehir yerel basınla buluştu

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı, Ataşehir yerel basını ile bir araya geldi.

İYİ Parti Ataşehir yerel basınla buluştu

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu ve yönetimi Küçükbakkalköy’de bulunan ilçe merkezinde Ataşehir yerel basını ile buluştu.

Robert Koleji ve Boğaziçi Üniversitesi mezunu, aslen Amasyalı olan genç Başkan Bora Yörükoğlu, göreve atanalı 1 ay oldu.

İstanbul’un 39 ilçesinde eş zamanlı mahalle ziyaretlerine başlanacağını belirten Başkan Yörükoğlu, “Bizler de Ataşehir’de mahalle mahalle, STK STK her yeri gezeceğiz, ziyaretler gerçekleştireceğiz. 17 Mahallemizde halkımızın isteklerini, şikayetlerini raporlayarak İl Başkanlığımıza ve Meclise kadar taşıyacağız” dedi.

TBMM’de millet kürsüleri olduğunu ifade eden Başkan Yörükoğlu, Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener öncülüğünde halkımızın sesini duyuruyoruz ifadelerini kullandı. Başkan Yörükoğlu, “Eski yönetimle birlikte kapsayıcı bir yönetim oluşturduk. Oldukça kurumsal bir altyapı ile çalışmalarımıza başlıyoruz. Ataşehir’de dokunmadık el, dokunmadık yürek bırakmayacağız” dedi.

Kadın Politikaları Başkanı Ayfer Boztepe söz aldı. Eşiyle birlikte Ataşehir İlçe kurucularından olduğunu belirten Boztepe, “Genel Başkanımızın cesur oluşu, kadın oluşu beni partiye üye yapmaya kurucu yapmaya yetti. Genel Başkanımız bütün illeri gezdi, sıra şimdi bizde” ifadelerini kullandı.

Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Uzun söz hakkı aldı. 24 yaşında Marmara Maliye mezunu olduğunu belirten Başkan Yusuf Uzun, gençlerin işsizlik sorunuyla karşı karşıya olduğunu belirtti. Ülkenin doğru yönetilmediğini belirten Başkan Uzun, Millet ittifakını iktidara taşıyana kadar canla başla çalışacaklarını ifade etti.

Program soru cevap ve toplu resim sonrası son buldu.