19 Eylül 2022 22:12

İYİ Parti Ataşehir’de çalmadık kapı bırakmayacak

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından “İki yaka İstanbul” projesi kapsamıda İstanbul’un 39 ilçesinde çalışmalar başladı.

İYİ Parti Ataşehir’de çalmadık kapı bırakmayacak

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın başlatmış olduğu “İki Yaka İstanbul” projesi başladı. Eş zamanlı olarak İstanbul’un 39 ilçesinde başlayan proje kapsamında İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı Ataşehir’de çalmadık kapı bırakmayacak.

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı, proje kapsamında her hafta Ataşehir’in bir mahallesini gezerek esnaf, muhtar, STK ve vatandaşlarla buluşacak.

İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanlığı, İki Yaka İstanbul projesine, Ataşehir Mevlana Mahallesinden başladı. İYİ Parti Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu ve ilçe yönetimi ilk olarak Mevlana Mahallesi Muhtarı Recep Ali Kantarcıyı ziyaret etti.

Daha sonra Site Spor Kulübü Başkanı Cihan Bilgin’i ziyaret eden ilçe yönetimi Mevlana Mahallesinde, esnaf ziyareti, ev ziyareti, STK ziyareti ve asker uğurlama programına katıldı.

İYİ Parti İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu, iki Yaka İstanbul projesi kapsamında her hafta Ataşehir’in bir mahallesini gece gündüz demeden gezeceklerini, çalınmadık kapı, sıkılmadık el, girilmedik dükkan bırakmayacaklarını ifade etti.