19 Nisan 2024 19:40

Kaya Uluyılmaz’dan CHP’li Üyelere mesaj var!

CHP Ataşehir kurucu İlçe Başkanı Kaya Uluyılmaz, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Kaya Uluyılmaz’dan CHP’li Üyelere mesaj var!

CHP Ataşehir’in Kurucu İlçe Başkanı, Ataşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Kaya Uluyılmaz, sosyal medya hesabından partililere çağrı yaptı.

Genel Merkezin talimatını hatırlatan Uluyılmaz, seçimlerde partiye zarar veren ve parti aleyine çalışanların bildirilmesini istedi.

Kaya Uluyılmaz, “Sayın genel başkanımızın son seçimde partimiz ve adaylarımız aleyhine çalışma yapan veya iki yüzlü davranışlarla çalışıyormuş gibi yapanlar hakkında kesin ihraç istemiyle disiplin soruşturması açılacağı ile ilgili talimatından sonra il ve ilçelerden bu konuda ellerindeki bilgi ve belegelerin genel merkezimize ulaştırılması istemektedir.
Hiçbir kayırma ve kollamaya göz yumulmadan partimize ve adaylarımıza zarar veren davranışta bulunanların talimatlar doğrultusunda genel merkezimize ulaştırılması gereğinin ivedilikle yapılması konusu il ve ilçe yöneticilerimizin ve partimizin son seçim başarısının kalıcı olmasını arzu edenlerin partimize karşı işlenmiş bu suçun cezasız kalmaması için gösterilmesi gereken duyarlılık partisine sahip çıkmakla yükümlü tüm üyelerimizin görevi ve sorumluluğudur” dedi.

Etiketler: