24 Ocak 2023 19:35

Onursal Adıgüzel sahada iz bırakıyor!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, çalışmalarıyla sahada iz bırakmaya devam ediyor.

Onursal Adıgüzel sahada iz bırakıyor!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, İstanbul’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Aynı zamanda 1. bölge Milletvekili olan Onursal Adıgüzel; Ataşehir başta olmak üzere Anadolu yakasının tamamına yakınında ziyaretlerini sürdürüyor. Sancaktepe, Şile, Üsküdar gibi pek çok ilçeye ziyarette bulunan Adıgüzel; fikirleri ve bakış açısıyla özellikle genç kesim tarafından dikkatle takip ediliyor.

Bir 1 kişi, ayakta, oturuyor ve iç mekan görseli olabilir

Son olarak CHP Gençlik Kolları ile Sancaktepe’de ziyaretlerde bulunan Adıgüzel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik gerçekleştirilen operasyonlara karşı tepki gösterdi. Ziyaret sırasında Adıgüzel, “İnanıyoruz; milletimiz, iradesine saldıranları ilk sandıkta tokat manyağına çevirecek” ifadelerini kullandı.

Adıgüzel Sancaktepe ziyareti sırasında kadına şiddet, emeklilerin geçim sıkıntısı, öğrencilerin yaşadığı yemek sorunu gibi birçok soruna değindiği konuşmasında tek tek çözüm önerilerini sundu.

CHP'li Onursal Adıgüzel'in 14 Şubat rezilliğine tepkiler çığ gibi! Siyasiler Başkan Erdoğan'a böyle sahip çıktı: Sorumluluğunu yerine getirmiştir

Son dönemde özellikle seçim güvenliği konusunda yoğun çalışmalar yürüten Adıgüzel, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında toplanan Parti Meclisi’nde yaptığı seçim güvenliği ve daha sonra alınacak önlemlere ilişkin yaptıkları çalışmalar hakkında etkili bir sunum yaptı.

Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir

Onursal Adıgüzel kimdir? Onursal Adıgüzel nereli, kaç yaşında? - Timeturk Haber