31 Ocak 2024 11:53

Onursal Adıgüzel’den Başkan Battal İlgezdi’ye ziyaret

CHP Ataşehir Belediye Başkan adayı Onursal Adıgüzel, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi ziyaret etti.

Onursal Adıgüzel’den Başkan Battal İlgezdi’ye ziyaret

Ataşehir Belediye Başkan adayı olarak seçilen Onursal Adıgüzel, dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor.

Ataşehir’in her köşesinde anısı, hatırası olan Onursal Adıgüzel adaylık açıklaması ve SKM açılışı sonrası tam anlamıyla start verecek.

10.000 kişilik bir insan kaynağı ile sahada olacak olan Adıgüzel ve CHP Ataşehir; özel propaganda yöntemleri üzerine de çalışmalarını sonlandırmak üzereler.

Adıgüzel – İlgezdi hattında sıcak temas!

CHP Ataşehir adayı Onursal Adıgüzel ve CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi makamında ziyaret etti. İlgezdi, ilçe başkanı ve belediye başkan adayını sıcak karşılarken gündem üzerine fikir alışverişi olduğu bilgisine edinildi.

Temas süreci nasıl gelişti?

Adaylığının açıklanması ile birlikte kendisini ziyarete gelenlere konuşan Adıgüzel, “Battal Başkan benim büyüğümdür. Kendisini ziyaret edecektim, istifa etti ama yine edeceğim. O bizim büyüğümüzdür” ifadelerini kullanmıştı. Ardından TV 100 canlı yayınında da oldukça yapıcı konuşan Onursal Adıgüzel’in ardından yayına bağlanan Başkan İlgezdi, “Aday değilim. Onursal bizim kardeşimizdir. Başarılar diliyorum” açıklamasını yapmıştı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Adıgüzel, “İlçe Başkanımız Celal Yalçın’la birlikte Ataşehir’e önemli hizmetleri olan Kurucu Belediye Başkanımız Battal İlgezdi’yi ziyaret ettik” ifadelerini kullandı.