27 Ocak 2024 11:47

Onursal Adıgüzel’e CHP Ataşehir’den tam destek!

Onursal Adıgüzel’in adaylığının açıklamasıyla birlikte Ataşehir’de büyük bir coşku yaşandı.

Onursal Adıgüzel’e CHP Ataşehir’den tam destek!

CHP MYK’dan Ataşehir adayı için Onursal Adıgüzel ismi önerildi. 60 PM üyesinin 59’unun onayı ile Onursal Adıgüzel rekor oyla Ataşehir Belediye Başkan adayı seçildi.

Ataşehir’de güler yüz ve sevgi kazanacak diyen çok sayıda Ataşehirli, Başkan Onursal Adıgüzel’i ziyaret ederek, tebriklerini ilettiler.

CHP Ataşehir’den tam destek!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin 4. dönem aday olamadığı için istifa etmesi sonrası, İlgezdi dışında hiç kimse partiden istifa etmedi. Gamze Akkuş İlgezdi, CHP’li olduğunu ve CHP’de kaldığını açıklarken, CHP İlçe Başkanlığı’nda ve mahallelerde hiçbir istifa olmadı.

İlçe Yönetimi, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları’ndan destek açıklaması!

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı, İlçe Kadın Kolları Başkanlığı ve İlçe Genclik Kolları Başkanlığı, “Tam Yol İleri” derken, Başkan Onursal Adıgüzel’e tebrik ve destek mesajlarını ilettiler.

CHP Ataşehir’de zaafiyete yer yok!

CHP Ataşehir’in kurumsal aklı ve parti ahlakı adeta büyük bir kenetlenmeye imza attı. Parti içerisindeki kenetlenme ve dik duruş Ataşehir’de zaafiyete yer yok dedirtti. Onursal Adıgüzel ve ekibi; 20 başlıkta 10.000 kişilik insan kaynağı ile Ataşehir’de umudu, sevgiyi, güler yüzü aşılamak için gece gündüz çalışacak.