31 Ekim 2022 19:58

Özdemir Şirketler Grubu’ndan başarı üstüne başarı

1993 yılından beri sanayi sektöründe olan Özdemir Şirketler Grubu 5 ayrı kolda ciddi faaliyetler sürdürüyor.

Özdemir Şirketler Grubu’ndan başarı üstüne başarı

Beykoz Belediyesi eski Meclis Üyelerinden iş insanı Yılmaz Özdemir’in öncülüğünde Özdemir Teknoloji, sanayi sektörünün 5 ayrı kolunda faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. 1993 yılından beri uzmanlaşmış insan gücü, kaliteli üretim ve hızlı teslimatı kendine hedef edinmiş Özdemir Teknoloji, fabrikalarında son sistem ürünleri kullanmaya özen gösteriyor.

Tanınmış iş insanı Yılmaz Özdemir, sanayi sektöründe hizmet verdikleri alanları şöyle anlattı: “Özdemir Model ve Özdemir Grup Şirketleri´nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Özdemir, Özdemir model (Model Ve Döküm), Özdemir Marin(Yat ve Marin kalıpları), Özdemir Group (Otomotiv Turboları), Özdemir Teknoloji (3 Boyutlu Tarama ve Labratuvar cihazları satış ve mühendislik desteği, By Derm Beauty (Cilt Bakım Ürünleri) olmak üzere 5 ayrı alanda hizmet sunuyoruz.”

Özdemir Teknoloji, ülkedeki iş gücünü ekonomik faaliyetler içerisinde sürekli biçimde çalıştırarak yüksek bir istihdam sağlayarak yüzlerce vatandaşımızın istihdam açığını kapatmaktadır. Türk ekonomisine güçlü katma değer sağlayan Özdemir Teknoloji, faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.