11 Ocak 2022 17:52

Pazarcılar Odası’ndan Başkan İlgezdi’ye ziyaret

İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’yi ziyaret etti.

Pazarcılar Odası’ndan Başkan İlgezdi’ye ziyaret

İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Emin Yarar, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları Abdullah Der ve Deniz Kutlu’yu ziyaret etti.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, sosyal medya hesabından konu hakkında, “Yeniden Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı seçilen Mehmet Emin Yarar ve Yönetim Kurulu Üyelerini belediyemizde misafir ettik. Kendilerine yeni dönemde başarılar diliyorum” diye paylaşımda bulundu.

İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, 9 Ocak 2022 Pazar günü yapılan olağan genel kurulda yeniden Başkan seçilmişti.

İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası Başkanı Memet Emin Yarar, %95 oranında cadde, sokak ve mahalle üzerine kurulan pazarlarda çevre kirliliği oluşmaması adına çöp poşeti dağıtarak çöp poşetlerinin toplanmasını sağladı. Yarar, cadde ve sokak üzerinde oturan vatandaşlarımızın ses gürültüden rahatsız olmaması adına pazarcı esnafının belirlenen saat uygulamasına uyması konusunda uyarılarda bulunarak belediyenin pazardaki görevlileri ile birlikte çalıştı. Yarar, pazarlardaki emniyetin sağlanabilmesi için  Emniyet Müdürlüğünden yapılan talep doğrultusunda güven timlerinin özverili bir çalışma yürütmesine destek sağladı. Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası’na esnafında katkılarıyla toplamda 8 araç tahsis ederek esnafın hizmetine sundu.

İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası, Ataşehir’de ahengin ve düzenin oluşmasını sağlıyor. İstanbul Anadolu Yakası Pazarcı ve Seyyar Esnaf Odası ekonominin gelişimine de katkı sunuyor.