9 Ocak 2022 18:33

Sinoplular Başkan İlgezdi’yi davul zurnayla karşıladı!

Maltepe’de gerçekleşen Sinoplular günlerine katılan Başkan Battal İlgezdi, coşkulu şekilde karşılandı.

Sinoplular Başkan İlgezdi’yi davul zurnayla karşıladı!

Maltepe’de gerçekleştirilen Sinoplular günlerine katılım oldukça yoğun oldu. SİYAD’ın gerçekleştirdiği etkinliğe; Bakan Yardımcıları, siyasi partilerin Genel Başkan Yardımcıları, İl Başkanları, Milletvekilleri, STK Temsilcileri, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Meclis Üyeleri ve toplumun geniş bir kesiminden katılım oldu.

Geçtiğimiz günler SİYAD Genel Başkanı Adnan Çeliker ve yönetimi tarafından Sinop günlerine davet edilen Başkan Battal İlgezdi, etkinliğin 3. gününde katılım gösterdi. CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Seval Düzenli, Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez, Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Arif Kuşçu, Ruhsat ve Denetim Müdürü Servet Ön ve beraberindeki ekiple birlikte programa katıldılar.

Başkan İlgezdi’ye yoğun ilgi!

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi alana girdiği anda davul ve zurna ekibiyle karşılandı. Başkan Battal İlgezdi ve beraberindeki heyeti; SİYAD Genel Başkanı Adnan Çeliker, SİYAD Yöneticileri, SİYAD Ataşehir ve Batı Ataşehir şubeleri başkanları ve yönetimleri karşıladı. Başkan Battal İlgezdi’ye Sinoplulardan yoğun ilgi olurken, Başkan İlgezdi stantları ziyaret ederek alışveriş yapmayıda ihmal etmedi.

Sosyal medya hesabından Karadenizin İncisi Sinop paylaşımını yapan Başkan İlgezdi, etkinlikte hem Ataşehirli hem Sinoplu hemşehrileriyle hasbihal etti.

Genel Başkan Adnan Çeliker Ataşehir Aktüel’e konuştu

SİYAD Genel Başkanı Adnan Çeliker tanıtım günlerine ilgi ve katılımın yoğun olduğunu belirterek, Sinoplulara güzel bir gün yaşatmak, Sinopluları İstanbul’da temsil etmek için 80 gündür mücadele ettiklerini söyledi. Ataşehir özelinde de konuşan Başkan Adnan Çeliker, “Ataşehir Belediye Başkanımız Battal İlgezdi davetimizi geri çevirmedi ve teşrif etti. Bizlerde kendisini en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık. Başkanımızın Sinoplulara verdiği değeri biliyoruz. Bunun artarak devam edeceğine, Ataşehir’de bu birlikteliğin halka halka yayılacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.